Tiskárna tiskne jen půlku stránky

Dobrý den,tiskárna Konica magicolor 1680MF zařala tisknout jen půlku strany ( do půlek řádků ) jakoby člověk na výšku stranu rozpůlil a první půlka se tiskne perfektně a druhá je úplně bílá... provedli jsme čištění tiskové hlavy a zkusili jsme vyměnit zobrazovací jednotku . Bohužel nepomohlo. Je ještě něco, co můžeme udělat doma ?

Odpovědi na otázku

A netiskne náhodou ten zbytek na další papír? Kdesi už jsem něco podobného řešil, jak default měli nastaven papír A5 naležato ......

Tak vyřešeno, bylo to hlavou...Předtím jsme čistili jen pomocí čištění v menu ... Teď jsem konečně našla okénko t.h. a bylo zanesené takže tiskneme... no ženská no... Ale děkuju :)))

Nepodceňujte se.