Tiskárna tiskne jen prázdné stránky

Zdravím, mám tiskárnu Canon MG5450S a problém je v tom, že mi tiskne jen prázdné stránky, ovladače jsem zkoušel nejnovější, zkoušel jsem i ty, se kterými tiskárna byla koupena, stejně tak ty, co mi nabídl Windows update, ale pořád jen prázdné stránky :/ . Když dám vytisknout zkušební stránku, vytiskne se. Když dám vytisknout stránku na kontrolu trysek, taky se vytiskne, dokonce ukázkově, takže trysky ucpané nejsou. Nenapadá někoho čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

jestli není blok tiskové fronty u hp mi to dělává, tak kdyby

Ne není, to jsem kontroloval.

tu ruším a odpojím na minutku tiskárnu od proudu i pc

Tak vyřešeno, zřejmě bude chyba v jedné kazetě, ačkoli mi není jasné, proč se zkušební stránka vytiskla v pořádku a stejně tak kontrola trysek (u kontroly trysek jsou přesně pojmenované cartridge a vedle toho barevný pruh a vše je v pořádku). Vyřešil jsem to tedy tak, že jsem dal tisk v režimu fotografie, ačkoli je to klasický dokument z wordu a v tomto režimu se vytiskla stránka v pořádku, zřejmě to vzalo inkoust z té druhé cartridge (černý). Ale těch problémů tam bylo více, rýpal jsem se s tím dva dny, na vině byl možná i tiskový procesor atd. a zřejmě i ovladače, na internetu se lze dočíst, že tento problém mělo již více uživatelů.

Jo a všem zúčastněným díky za rady.

Tisk v režimu fotografie dělá černou mícháním barev. DOST se to prodraží.

Tiskárna Canon tiskne stále poslední snímek