Tiskárna: špatně tiskne

ahoj, mám tiskárnu HP laserjet 1320 a když tisku dokument tak mi místo prvního řádku vytiskne nesmyslné znaky wwwwwwwwwwwwwwwww, zkušební stránku vytiskne normálně.... v čem je chyba, nevíte?

Odpovědi na otázku

z akej aplikacie tlaci nezmyselne znaky?

z wordu, z wordpadu... prostě ze všech....... Jedná se o to, že místo první řádky vytiskne samé dvojité véčka
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
pak už je tisk normální, tak jak má být (text čitelný).... Jedná se o sítovou tiskárnu a dělá to všem počítačům.