» Poradna » Ostatní

Tiskárna Samsung ML-2165

Dobrý den, tiskárna tiskne ve velikém zvětšení pouze levou horní část předlohy, prosím o radu, jak seřídit. Děkuji, L.

Odpovědi na otázku

Z jakého programu?

Dobrý den, na to vám neodpovím, protože nevím, kde najít přesné informace. Přesto děkuji, budu mise vyhledat servis. Mějte se dobře, Lorenzinni

Tož když ani nevíte, z jakého programu tisknete, tak to fakt raději servis.

Děkuji, omlouvám se, jsem už po záruční době, tak se nedivte.L,

Jestli to nebude právě tím velkým zvětšením. Třeba se toho pak na papír A4 už víc nevejde. Obvykle je to vidět už v náhledu tisku.