» Poradna » Ostatní

Tiskarna Samsung M 2070

Koupim Samsung M 2070Prosim vas je v dodavce toner a kabel mezi tiskarnou a PC? Nebo tohle mam koupit zvlast ?

Odpovědi na otázku

Je tam zkušební toner (menší než normální) a kabel je nutno koupit zvlášť. Ale velmi pravděpodobně už ho doma máš od nějakého jiného zařízení.

Ale pokud mohu něco doporučit, kup tiskárnu, co jde zapojit do sítě (LAN nebo wifi). Může na ní pak tisknout celá domácnost bez přepojování kabelu a z notebooků klidně i přes wifi.

Raději přes LAN. Tisk přes WIFI - no občas to někde funguje.

Myslel jsem v rámci notebooku / tabletu / mobilu. Tiskárnu připojit ideálně přes LAN, ale tisknout se pak dá i přes wifi v rámci domácí sítě.

I v tomto případě není vhodné spoléhat na wifi u tiskárny. Zabírá jen další vzácný kanál. Lepší je použít domácí AP (na routeru), který tam stejně je kvůli mobilním zařízením a tiskárnu k němu připojit kabelem.

Kabel je kabel. O tom žádná. Ale mě šlo o to, aby hlavně nekupovala jen obyčejnou USB tiskárnu. I kdyby to nakonec byla dole zmíněná M 2070W, která má jen wifi, bude to lepší volba než ta základní bez ní. Tiskárna se přes wifi připojí do domácí sítě a z hlediska uživatele funguje úplně stejně jako přes LAN.

Kup si ji jako M 2070W a kromě Wifi za pár korun navíc tam budeš mít i USB kabel.

Od 1. listopadu 2017 přešly obchodní aktivity společnosti Samsung Electronics Co., Ltd. související s tiskárnami a aktivity jejích příslušných dceřiných společností pod společnost HP Inc. Další informace naleznete na webových stránkách společnosti HP.