Tiskárna s nejnižšími náklady pro 2 - 10 tisíc fotografií formátu A4

Dobrý den, v horizontu cca 1 měsíce potřebuji pořídit barevnou laserovou tiskárnu, jejímž určením bude tisk obrázků (fotografií) přes celou plochu (popř. s malými okraji) formátu A4. Během sezóny plánuji vytisknout přibližně 2 – 10 tisíc takovýchto celostránkových fotografií. Cílem je pořídit tiskárnu, u které budou náklady za sezónu (tzn. pořízení tiskárny + náklady na tisk oněch 2 - 10 tisíc stran) nejnižší. Chtěl bych se zeptat, kterou tiskárnu (tiskárny) z vaší nabídky byste mi pro tento případ doporučili + jaké tedy budou jednotlivé i celkové náklady (pořízení tiskárny, jednotlivá A4 se 100% pokrytím, obnova válců, …).Předem velmi děkuji za odpověď a věřím, že mne vaše nabídka zaujme.S pozdravem Petr Thürtelefon: +420 777 825 597email: petr.thur@post.cz

Odpovědi na otázku

Napr se podivej zde - http://www.alfacomp.cz/php/index.php

Jenomže tam bohužel nejsou uvedené náklady na tisk :(