Tiskárna při černobílém tisku netiskne text,který je psán jinou barvou

Dobrý den,mám problém s tiskárnou Canon MP190. Před pár dny jsem koupila černou cartridge. S tisknem černobílého dokumentu není problém, dokud se tam neobjeví např. písmo v jiné barvě než je černá, ať už ve wordu či Pdf. Neví někdo, kde je problém a jak jej vyřešit? Díky

Odpovědi na otázku

Došla barva?

Barvu mám :)

Nemáš Pokud tiskne jen černá , tak tiskni jen černobíle a je to vyřešené , ju

a co asi píšu?:D mám nastaven černobílý tisk. Tak asi jinou barvu k tomu nepotřebuju logicky ;)

to nemusí být až tak úplně pravda, neboť se černá může připravit soutiskem z ostatních barev

problém vyřešen. Musela jsem vynutit pouze černou cartridge přímo na tiskárně, v nastavení se stále házely jak barevná tak černá. :)

No vidíš Kdo měl pravdu

se máte, mě už netiskne žádná barva ač ukazuje polovinu Color. Zřejmě zaschla definitivně

JAK MOHU NASTAVIT TISKARNU JEN PRO CERNOBÍLÝ TISK. JEDNA SE O TISKÁRNU hp DESKEJT 1510. DEKUJI