Tiskárna offline

Zdravím, mám problém s tiskárnou HP. Tiskárna se čas od času zobrazuje jako offline a nejde použít. Tiskárna je síťová se statickou IP, je připojená kabelem a ping funguje. Kolize IP není. Není vybráno v tiskové frontě jako používat offline. Ovladače jsou aktuální. Kde hledat dál?Díky

Odpovědi na otázku

1. Model tiskárny je tajný?3. Pokud má tiskárna i USB rozhraní, lze tistnout alespoň přes něj?

Model je HP LJ 400 M401. Přes USB lze.

Pokud přes USB tiskne OK, může zlobit síťová karta v tiskárně. Jestli je tiskárna v záruce, tak bych to asi řešil diagnostikou v servisu. Ještě možná zkusit jiný síťový kabel, popř. zkusit v tiskárně updatovat/přehrát firmware.

měl jsem HP čko přes LAN a tohle mi dělalo když jsem měl zapnutej ekomod ... vypnul jsem ho a v pohodě...

A ten mám právě vyplý.

| 9. 3. 2020 8:59:42 | Odpovědí: 5Zdravím, mám problém s tiskárnou HP. Tiskárna se čas od času zobrazuje jako offline a nejde použít. Tiskárna je síťová se statickou IP, je připojená kabelem a ping funguje. Kolize IP není. Není vybráno v tiskové frontě jako používat offline. Ovladače jsou aktuální. Kde hledat dál? Díky