Tiskárna neodpovídá

Dobrý den, mám problém s tiskárnou. Před pár minutami jsem vše doinstaloval. Udělal jsem vše podle návodu. Teď, když si chci něco vytisknout mi nefunguje, píše, že tiskárna neodpovídá. Nevím, či je problém v routeru, v pc a nebo v samotné tiskárně. Hledal jsem na internetu, ale nic moc jsem nenašel. Tiskárna: Canon MG2950. Wifi: Asus RT N12E Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Zrestartuj počítač i tiskárnu a zkus to znovu, pokud to nepomůže, podívej se do Ovládací panely - tiskárny, zda ji počítač vidí. Pokud tam vidět nebude, zkus jiný USB kabel, (co nejkratší).

Tiskárna neodpovídá co s tím