» Poradna » Ostatní

Tiskárna nekomunikuje s PC

Dbrý den,11.6. se mi nainstalovala ta květnová aktualizace verze 2004.Nyní jsem zjistila problém s tiskárnou Brother DCP-135 C, která nekomunikuje s PC. Byla v seznamu bez zatržítka, takže jsem ji dala ručně jako výchozí/zrušila tu možnost, že ji spravuje Windows/. Nyní je tedy jako nainstalovaná, ale tisk, kopírování nejde z PC obsluhovat.Dřív při Tisku se otevřela tabulka Příjem dat, nyní to jen probleskne, při kopírování to data načítá, na tiskárně je Snímání, ale tím to končí.Poradce při řešení potíží našel problém, ale neidentifikoval ho, jinak to píše, že toto zařízení pracuje správně. Naskenovat založený list v tiskárně mi ale z PC šlo.Tiskárna sama o sobě pracuje, pokud je ovládána přímo z ní...kopíruje.Nehlásí žádnou chybu, tisková řada je prázdná.Tiskárnu jsem znovu nainstalovala, ale problém trvá.Verze systému Wndows 10 ProNemáte někdo, prosím, nějaký nápad, zkušenost, jak pokračovat dál?Děkuji za vaše reakce.I.

Odpovědi na otázku

To není chyba, ale vlastnost W10. Když máš všechno zapnuté, tak zkus odpojit a znovu zapojit kabel USB. Někdy to pomáhá.Jinak rady přímo od pramene: https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4015401/window...

Děkuji za reakce.https://www.idnes.cz/technet/software/windows-... Chyba odstraněna. Po odinstalaci KB 4557957 tiskárna pracuje normálně.I.

Dobrý den, problém s tiskárnou jsem vyřešila, jak jsem napsala níže a zakázala aktualizace.V Katalogu služby Microsoft Update vyšly aktualizace pro W10, version 1903. které měly tento problém odstranit.Nevíte někdo, jestli se zabývají také nějakou opravou pro verzi 2004? Snažím se hledat, ale nikde nic nevidím.Děkuji za reakce.I.I.