Tiskarna na tisk jednou za pů roku

Dobrý den chtěl bych poradit jakou levnou tiskárnu na tisk několika desítek stránek A4 za půl roku, s tím že tisk not/ textu takže barvy netřeba, kvalita nic moc jen aby tmavá byla tmavá :) když půl roku nic nevytisknu tak aby pak zas fungovala....

Odpovědi na otázku

Takové podmínky nejlépe splňuje i ta nejlevnější laserová tiskárna. Jestli HP, OKI nebo jiná je celkem lhostejné a je to spíš věc osobních preferencí.

Prakticky jakýkoli černobílý laser. Stačí ten nejlevnější, s touhle zátěží se bude cokoli stejně nudit.

Díky za radu, já měl za to že jediné co vydrží věčnost byli jehličkové tiskárny, asi pokrok za posledních 20 let :)

Ani toner pro laser nevyschne a vydrží. Mám starou hp 1200 laserjet a plní stejnou funkci, co se ti žádá. A to jsem ji koupil před 3lety za 200,--. Jak trochu pohledáš, taky najdeš cosi podobného a budeš spokojený.

pozor na jednu věc, světlocitlivý válec je světlocitlivý a ne všechny tiskárny jsou fakt nepropustné:) už jsem cca na 3, 4 tiskárnách po delší pauze (měsíce) viděl pruh na válci. Možná to bylo světlem, možná nachytaným prachem, který se při prvním dalším spuštěním připekl a válec zničil (spíš se kloním k tomu světlu). Ze značek co si vybavuji Samsung, HP, Lexmark, Xerox (takže byly nejméně čtyři).

S tou věčností bych byl opatrný. Na staré jehličkové tiskárně jsme pravidelně měnili jehličky. Furt to odcházelo. Ta černobílá laserovka bude přesně to, co potřebuješ.

furt měnili jehličky ??Pamatuju měli jsme v práci desítky 8 i 24 jehličkových tiskátren epson a oki, ale hlavu nebo jehličku jsme snad nikdy neměnili.

Jojo, ve skladu máme dvě jehlice Epson (prej kvůli propisovacímu papíru, řikaj skladníci) asi 6-7 let a jediný, co se mění, je barvící páska. Ale ten rachot při tisku ...

Levnou tiskárnu na tisk několika desítek stránek A4 jednou za půl roku máme dole v ulici. Podklady jim stačí poslat mailem, nebo u tisku počkání přinést na flešce.

A jedou nonstop?

Myslíš jako Michal David?

Teď už Sir. Michal David když dovolíte..

Na těch několik desítek stránek by tam majitel určitě jednou za půl roku nonstop počkal.

Nepředpokládám, že se tazatel jednou za půl roku najednou vzbudí ve dvě v noci a jde tisknout noty :D

Samozřejmě je to nejlevnější řešení (ještě levnější je tisknout v práci), ale u nás se třeba nejvíc tiskne o víkendu a v 10 večer.