Tiskárna na potisk PE sáčků

Sháním tiskárnu na potisk PE sáčků, potřebuji tisknout čárový kód a datum výroby. Sáček má velikost 300x230mm. Nemá někdo nějaké zkušenosti?

Odpovědi na otázku

Na to jsou asi jen průmyslové tiskárny. Možná by to šlo i nějakou běžnou inkoustovkou, kdyby se v rámci refillu naplnil speciální inkoust. V tom případě jsem našel toto:http://www.mbd.sk/prislusenstvi_cz.html

Riesil som (pre kamarata) podobnu poziadavku.Po dlhom hladani, spekulovani, to nakonec vyriesil lepenim papierovych samolepiek.

PE sáčky, takže sítotisk. Kolik tisíc kusů? Jaký je na to rozpočet? Nevím, jestli se ještě prodávají, se speciální náplní sítotisk uměla např. Stylus Pro 4450.

Hlavně na to nezkoušej laserovku, mohl bys ji snadno zničit. Toner se zapéká vysokou teplotou a PE sáček by to určitě nepřežil, stejně, jako tiskárna.