» Poradna » O Živě.cz

Tiskárna HP Photosmart 5510 - uvíznutí vozíku

Mám tiskárnu HP Photosmart 5510, normálně jsem tiskla, najednou mi to napsalo že uvízl vozík, že mám tiskárnu vypnout, aby se nepoškodila, udělala jsem to, podle návodu jsem s vozíkem zajela na jednu stranu a pak zase na druhou, ale nic se neděje, stále mi to hlásí, že uvízl vozík a mám tiskárnu vypnout, aby se nepoškodila.

Odpovědi na otázku

Vypni tiskárnu a zkus zajet vozíkem vpravo do "parkoviště".

A co uvízlý papir ? Odpojit od kablíkú na tiskarně a prohlidnout, případne kontrola usazeni naplní.

Vážení,Na mé tiskárně HP 5510 přestal fungovat dotykový displej pro "START".Prosím o radu. Mohu napravit sám? Lze opravit servisem (prosím o kontakt)?Děkuji.Dušan Ryšánek