» Poradna » Ostatní

Tiskárna HP Photosmart 100

Mám nainstalované Windows 7 32bit a dostal jsem tiskárnu HP Photosmart 100 bez instalačního CD a nikde na internetu nemohu najít ovladače/software-moc prosím jestli víte přesně kde bych je mohl najít,protože moje hledání-které mi moc nejde- je bez výsledku, (ještě dodávám že systém Windows 7 mi ihned automaticky po připojení začal stahovat požadovaný ovladač ale po ukončení stahování mi napíše že ovadač nebyl nainstalován a ve spravci zařízení se mi zobrazuje jako Další zařízení se žlutým otazníkem a po kliknutí na Aktualizovat se po chvilce zobrazí že jej nebylo možné nainstalovat)...ještě jednou moc a moc děkuji.......

Odpovědi na otázku

Omlouvám se ale spravuji správný název tiskárny je Photo Smart P1000

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/product...
"...
Výstrahy pro tento produkt
Produkty nejsou podporovány s Windows 7
..."
Kde nic není, ani Smrt nebere! Navíc, HP tiskárny se do redmonských os instalují tak, že NEJDŘÍVE ovladač a PAK připojit tiskárnu! Opačný postup vede nejčastěji k reinstalaci os...

takže tiskárnu nepotřebuji a nebo když si stáhnu ovladač na XP a nainstaluji jej přes použití kopatibility ? asi taky nic že jo?