» Poradna » Windows (a jiné OS)

Tiskárna HP netiskne dokumenty we Wordu

Dobrý den,zakoupila jsem novou tiskárnu HP Deskjet 1510, vše nainstalovala dle pokynů, připojeno přes USB port. Tiskne pdf soubory, ale ne dokumenty ve Wordu - při pokusu o tisk se v dialogu zobrazuje u položky stav: nečinná. Protože tiskne pdf, předpokládám že tiskárna komunikuje s počítačem, takže problém je jinde. Zkoušela jsem všechno možné - odinstalovat a nainstalovat znovu, jiný USB port, tiskárna není v režimu offline ani není zaškrtnuto pole pozastavit tisk, tiskárna je správně nastavena jako výchozí, kontrolovala jsem službu zařazení do tisku (dle návodu), a problém stále trvá. Čím to může být? Děkuji. Renata

Odpovědi na otázku

řešil jsem stejný problém u své HP Deskjet 3525. Pomohlo nainstalovat poslední dostupné ovladače z webu HP. http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory

Mně zabral "Doctor" od HP:http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document

mysli, že ti bezpečně pomůže tak dvoukilové kladivo od tiskáren hp rychle pryč, kup si rači xerox nebo jinak. my měli několik tiskáren od hp a všechny jsme do dvou let vyházeli, ted máme laaerovou od xeroxu a šlape dokonale

Naprostý souhlas, když mi dojde benzín v autě, taky si jdu rovnou koupit nové auto.

Mám stejný problém jako Renata, dříve bylo možné tisknout ve Wordu, teď jen v PDF a je tam ještě publikovat.