Tiskárna HP Deskjet Ink Advantage 6525 - uvíznutí vozíku

Dobrý den,kamarád má tiskárnu (viz titulek dotazu) a po výměně kazet neoriginálních za neoriginální mu uvízl vozík.Původní neoriginál používal 2 roky absolutně bez problému.Díval jsem na stránky HP Supportu + video. Video je sice na jinou sérii printeru, ale princip odstranění závady by měl být stejný.Všude odkazují na uvíznutí papíru či zbytku papírů. V tiskárně jsem nic nenašel a to jsem se pro jistotu díval se svítilnou a 2× na všechna místa; 2× pro jistotu, kdybych něco přehlídnul.Vozík po zapnutí tiskárny zůstává vpravo. Lze s ním posunout (manuálně) max. o 2 cm doleva. Víc to nejde ani trošku větší silou.Odkazy na zdroje, z nichž jsem čerpal nápovědu:http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c03422428https://www.youtube.com/watchNevíte, jak prosím vyřešit tuto problematiku?Předem děkuji za odpovědi.Hans

Odpovědi na otázku

No ja bych zkusil dat zpet ty original i kdyz uz nemaji barvu. Pak bych pokud vozik sam pojede kdy ma bych je vyjmul a dal ty neoriginalni ( de facto jako bys je vyjmul abusazoval znovu). Muze zlobi za..ana draha vozikuNa tvuj odkaz jsem klikl ale stahovat kde co nehodlam naopak pridavam taky jeden kde jde cerpat pohonou smes https://www.servishp.cz/index.php

Originální kazety známej nemá cca 4 roky. Před cca 4 lety začal kupovat neoriginál. Prázdné originál vyhodil, co s nimi doma, že?

Pardon špatne jsem cetl. Vetsinou píší orig za neorig. Jedine me napada rozdelat a vycistit dráhu voziku muze byt zapatlan barvou. V odkaze jsi nic nenasel ani ses tam na nic neptal? Vypada to tak

Zkusím tu dráhu vozíku vyčistit. Taky mne to napadlo, ale pro jistotu jsem se zeptal, zda nedělám něco špatně...

rotože nějaký "dobrák" fórum zrušil, připravili jsme pro Vás spíše nejčastější potíže s tiskárnami HP a jejich řešení ve stylu FAQ.Pokud zde svůj problém nenajdete, neváhejte nás kontaktovat e-mailu info@servishp.cz nebo na mob. telefonu 606 102 202, rádi Vám pomůžeme.