Tiskárna HP DeskJet 3775 - nefunguje výběr předvolby tisku

Dobrý den,prosím o pomoc - zakoupila jsem tiskárnu HP DeskJet 3775, v předvolbě tisku jsem si chtěla nastavit nižší kvalitu tisku, tedy koncept, a dala OK. Když jsem si chtěla zkontrolovat, už mě to do předvolby tisku nepustí a píše to: Adresa funkce 0X00007FFB44EFA85 zavinila chybu ochrany (kód výjimky 0xe06d7363). Věděl byste někdo, co s tím jako absolutní laik-uživatel můžu udělat? Moc Vám děkuji, přeji Vám hezký večer.

Odpovědi na otázku

Pokud maš instalačni disk přeinstaloval bych a netrval na svem puvodnim rozhodnuti. Ke sve hp 2480 ho mam a v jejim batolecim věku jsem se k tomu na radu o trochu znalšiho ( oba neznalci) uchyloval.

a nastavenia si menila v čom? HPsmart?

Jak jsi ji instalovala? Z DVD, z ovladačů stažených od HP, nebo jsi to nechala na Windows 10? Ta tiskárna není nová, tak proto.

Ještě k té instalaci. Tohle se děje tehdy, když se nejprve připojí USB kabel a až potom začne instalovat ovladač. USB kabel se smí připojit AŽ NA VYZVÁNÍ!

Změnu jsem nedělala přes HP Smart, ale ve vlastnostech tiskárny. A jestli ji mám nainstalovanou přes ovladače nebo Windows, to netuším... Každopádně mám instalační CD. No, ještě tu vyvstala jiná věc. Pracujeme z domu a já si na dálkové připojení nechala udělat k této tiskárně přístup. Manžel mi řekl, že je možné, že to bude tímto, IT technik ji, myslím, instaloval přes ovladače a pravděpodobně bude přes jeho správcovství. Teď tedy zase řeším to, jestli mi bude v práci fungovat, když si ji doma přeinstaluji... Moc Vám děkuji za rady, přeji Vám hezký večer.