» Poradna » Ostatní

Tiskárna HP 4535

Dobrý den, před nedávnem jsem instaloval na domácí PC, které je po upgrade Win 10. Mám také tiskárnu HP DeskJet 4535. Tiskne a skenuje bez problémů, ovšem tiskne jen černobíle. Kopíruje barevně. Tiskárnu jsem odinstaloval a znova stáhnul ovladače ze stránek HP a nainstaloval. Problém s barevným tiskem přetrvává. Tiskové kazety jsou asi na 50%. Může mi někdo poradit co s tím? Díky.

Odpovědi na otázku

zapnut v nastaveniach farebny tisk?

tato nabídka tam není, jako tisk černobíle nebo barevně. prošel jsem všechna možná nastavení tiskárny a vyloženě nabídka barevného tisku nikde není.

tak musis mat zle/ine ovladace

NaHP jsem se dočetl, že když tiskárna netiskne barevně nebo černobíle, ať se tiskárna odinstaluje a znova nainstaluje. Dříve stažené ovladače jsem nepoužil a stáhnul nové ze stránek HP HP EasyStart_11_0_4498_30 a tento program stáhnul DJ 4530 _Full_WebPack_40.11.1122 . Ten jsem nainstaloval. Tak nevím, kde je chyba.

Díky za typ,určitě prověříme.

Tak se zdá, že je problém vyřešen. Odinstaloval jsem software k tiskárně stažené ze stránek HP. Pro novou instalaci jsem použil CD, které bylo k tiskárně. Nyní je vše v pořádku a tiskárna tiskne barevně. Zřejmě má HP v software na stránkách chybu.

Este ze mame disky. Jsem prvnich 5 roku 4 x preinstalovaval (hp2480) a naposledy pred cca 3 lety zakazal aktualizace ( aby me navic nebranili v tisku se zaschlou Color a v pouzivani kompatibilni Black)

Stejný problém, reinstalace z CD a už tiskne barevně. Děkuji za radu!

A nějaká rada pro člověka kdo nemá cd mechaniku? A nejsem si jist zda vůbec i CD k tomu. Mám HP DJ 4530 pouze wifi , stejný probém už si nevím rady. Original tiskové kazety hp, správný papír, prošel všechno nastavení, nic nepomohlo..Nějaké diagnostické věci to barevně vytisne (ne všechny) ale samotný tisk vždy černobíle..

Na googlu jsem našel řešení, že je potřeba vše co se týká HP odinstalovat a pak nainstalovat starou verzi z cd k tiskárně. Já měl smůlu, že v mini PC mechaniku nemám. Takže další hodina hledání funkční verze. Přidávám návod.1) Vše odinstalovat podle tohoto návodu: https://h30434.www3.hp.com/t5/Printers-Archive-Read-... 2) Stáhnout funkční verzi podle OS zde:http://www.siliconguide.com/drivers/device/3137/3) Zakázání automatických aktualizací ovladačů přes GPO (asi v půlce následující stránky):https://www.spajk.cz/zakazat-automatickou-inst... Snad to pomůže.

Ahoj, měl jsem úplně stejný problém a řešil to nevím jak dlouho. Výše uvedený postup naprosto pomohl. HP mi po instalaci driveru dle prvního kroku nabídla nějakej SW easy setup, ten jsem neinstaloval, abych se vyhnul jejich aktualizacím. Díky moc.

HP o problému ví. Vše odinstalovat, ovladač smazat a pak nainstalovat starší ovladač: https://ftp.hp.com/pub/softlib/software13/CO...

Link už nefunguje.