» Poradna » Ostatní

Tiskárna HP - červené pruhy po stranách

Mám barevnou tiskárnu HP Color LaserJet Pro MFP M176n, jsem docela spokojen. V poslední době při tisku cca 10 stránek se po stranách papíru dělají červené pruhy.Může někdo poradit co s tím?

Odpovědi na otázku

Pokud nám tiskárna při tisku dokumentů, nebo obrázků dělá nežádoucí pruhy, je potřeba provést čištění tiskové hlavy.

Mám obavu, že u lejzrovky těch tiskových hlav moc nebude.Jde přímo z tiskárny spustit tisk kontrolního obrazce?

Zaprasený fotoválec?

Vyměnit červený toner, bude zřejmě již skoro prázdný, případně zkontrolovat životnost zobrazovacího válce - pokud mu končí, pak také vyměnit. Základní předpoklad úspěšného a kvalitního tisku je používání originálních tonerů HP! Pokud máš tonery nějaké repasy, je to běžný projev se kterým nic neuděláš.

Ano, jedna rada byla dobrá, vyměnil jsem červený toner a vše je OK, alespoň zatím.Děkuji za radu a i ostatním.