» Poradna » Ostatní

Tiskárna Epson XP-610, hlásí, že jsou prázdné kazety, i když jsou čerstvě naplně

Dobrý den, prosím o radu, jak postupovat. Vlastním tiskárnu Epson XP-610. Asi tři roky nebyla používána. Nyní jsem koupila celou sadu originálních kazet a vyměnila za ty staré. Tisk nebyl pěkný, a tak jsme zvolila na tiskárně Čištění hlavy a Kontrola trysek. Čištění jsem dvakrát opakovala a poté se mi začala objevovat hláška, že jsou kazety prázdné. K dalšímu čistění se už ani nejde dostat, tiskárna na mě jen řve, ať vyměním kazety. Co teď? :) Děkuji za rady. :)S pozdravemJana

Odpovědi na otázku

Při čištění se spotřeboval inkoust, běžný stav. Kup si další náplně. Nejspíš ale bude pouze jedna náplň prázdná.