Tiskárna EPSON Stylus SX415 přestala tisknout po aktualizaci Windows10

Mám tiskárnu Epson Stylus SX415. Až do okamžiku, kdy proběhla poslední aktualizace Windows10 (aktualizace 1511) tiskla bez jakýchkoli problémů. Po zmíněné aktualizaci se tváří, že dokument na tiskárnu byl odeslán, nicméně papír nevyleze. Tiskárnou to není - scanner funguje bez problémů, tisk z jiného PC funguje taky bez problémů. Ví někdo, co s tím?? Předpokládám, že chyba bude na mém PC někde v systému, ale kde...?Dík za odpověď.

Odpovědi na otázku

Máš instalovány i všechny následující aktualizace?

Windows Update píše, že "Vaše zařízení je aktuální".

Uvažuj logicky - píšeš že je to po aktualizaci - jsou 2 možnosti:1.vrátit bodem obnovy a doufat že to půjde (i po další aktualizaci)2.odinstalovat a nainstalovat znovumáme stejnou tiskárnu v práci a ještě i Epson BX525WD a obě i po aktualizaci fungují - z toho plyne, že buď byla aktualizace nekompletní, nebo se při ní ?rozdrbal" ovládač......