Tiskárna Epson R265

Prosím o radu jak nainstalovat tuto tiskárnu.Zádrhel je v tom, že tato tiskárna se připojuje k počítači přes USB port, ale v nabídce portů na výběr není.A když ji připojím hlásí mi windowsi "Neznámé zařízení"Prosím poradťe

Odpovědi na otázku

Vypadá to, že sis nepřečetl návod.Nejdříve instaluj ovladače a pak teprve připoj tiskárnu.

no návod jsem si přečetl postupoval jsem přesně podle něj.....tiskárnu jsem připojil až sem byl vyzván, ale nahlásilo mi to, že nebylo navázáno spojení a když jsem dal pokračovat, tak mi to oznámilo, že port tiskárny byl nastaven automaticky na LPT1