Tiskárna EPSON na USB

Na notebook mám připojenou starou dobrou Epsnu LX300 (levný a rychlý tisk). Připojil jsem ji přes redukci USB na LPT. Když dám tisk zkušební stránky, vytiskne mi celou stránku a na posledním řádku se zarazí a umře(nereagují tlačítka, nereaguje na další tisk apod.). Když ji vypnu, vytiskne si pár nesmyslných zanků a je opět online a OK. Win Xp pro tuto situaci nemá žádnou radu.Tak snad mi pomůžete zde, v poradně. Dík

Odpovědi na otázku

zkus na ni poslat pomoci copy /b nejakyaspon5strankovysoubor.txt lpt1dale zkus jiny ovladac tiskarny (microsofti, nejakou epson FX...)MP

Z devadesáti procent to bude mít na svědomí ta redukce. Je jich několik typů a se všemi jsou potíže.

zrovna 300ka mela nejake specificke problemy obecne (i s klasickymi porty), ale uz je to spousta let, nepamatuji si reseni. Snad pouziti SPP misto ECP/EPP ?