» Poradna » Ostatní

Tiskarna epson. Chyba

Dobry den. Dnes jsem si koupil tiskarnu Epson XP-442 a mam tu problem s tiskem pres WiFi. Kazda fotka se prestane u konce tisknout a je tam asi tak 1 cm fialovy a pak modry pruh. Tiskarna tak po trech minutach niceho zacne stoenovat a vzdy stejny problem. Ale Kdyz tisknu z SD karty, vse je jak ma. Novy firmware jsem nainstaloval ale porad nic. Nemate s timto nekdo zkušenost ? Děkuji za každou odpoved.

Odpovědi na otázku

Připoj tiskárnu přes USB a vyzkoušej stejný blbnoucí tisk.Je možné, že ti něco tu wifi ruší a tiskárna dostává zmatené příkazy.