Tiskárna Epson - Tiskovou úlohu nelze odeslat

Tiskárna Epson L130 při tisku fotek se zasekne, vyskočí hláška:"Tiskovou úlohu nelze odeslat" po chvilce pokračuje v tisku dále. To se děje i několikrát během tisku. Mám Windows 10, vyměnil jsem USB kabel a je to stále stejné. Na internetu jsem objevil jednu radu v češtině, podmíněna stáhnutím nějakého skriptu (ten byl odeslán přes "Leteckou poštu a již je propadlý), v anglickém dotazu je odkazů více, ale samé laické rady od lidí, kteří s tím nemají žádné zkušenosti a pálí od pasu. Je vidět, že problém má více typů tiskáren Epson. Setkali jste se s tím? A jak na to?

Odpovědi na otázku

S tímhle přímo ne, ale u stejné tiskárny L130 máme zase tunu jiných problémů (už je tam třetí hlava, občas nejde vůbec zapnout, někdy se nám nechtěla bavit s PC...), takže rada, jestli to dotiskne, byť s těma přestávkama, dožijte to jako my a pak ten křáp hoďte velkým nápřahem z okna.