» Poradna » Ostatní

Tiskárna Epson - papír

Dobrý den,máme tiskárnu Epson L565. Při volbě papíru v tisku nenabízí jinou možnost, než papír běžný, papír epson matte a epson glossy... je nějaká šance, že do ní dostanu běžný tvrdý papír? Cokoliv jiného odmítá vzít.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Je vhodná gramáž papíru?64 g/m2 - 250 g/m2Formáty papíru?10 x 15 cm, Letter, No. 10 (obálka), DL (obálka), C6 (obálka), B5, A6, A5, A4, Legal, 16 : 9, Vlastní, 13 x 18 cm-Není papír moc hladký?

Ne, vezme běžný 80 g měkký papír a jiný, než epson premium glossy 255 g nebo epson matte 167 g, což jsou balíky za 400,- a více korun. Tiskárna nám byla doporučena pro tisk letáčků a plakátků pro děti, ale díky této komplikaci zatím moc spokojená nejsem. Potřebuji nějak obejít toto její základní nastavení.

Čemu říkáš 'běžný tvrdý papír'? Podle dokumentace tahle tiskárna pracuje s gramáží 64-95 g/m2.

Nechte "běžný papír" a nevymejšlejte složitosti. Mám sice L382, ale s papírama je to v podstatě stejný. Jinak "běžný tvrdý papír" neznám a na gramáž je to taky fuk