Tiskárna Canon Pixma MP240 nechce tisknout

Pánové prosím. Nainstaloval jsem si Windows 10(64). Tiskárna Canon Pixma MP240 se nainstalovala bez problému, je v seznamu i na ploše, ale netiskne i když ukáže náhled tisku. Prosím, nevíte, kde by mohl být problém? Děkuji Vám za rady. Jirka.

Odpovědi na otázku

Svítí na tiskárně nějaký chybový kód nebo nějaké informační světýlka?

Scener funguje, přetáhne skenování do počitače, tiskárna netiskne . Ukazuje to, že není připojená, žádé chybové světílko se neukazuje, nesvítí. Jirka

je to multifunkcna tlaciaren, tak zacni tym, ci prefocuje bez pocitaca. Ak prefocuje, tak mozes vymenit usb kablik, preinstalovat ovladace. Mozes ju dat na iny pocitac pripadne s inym OS. Ak stale nebude tlacit, elektroodpad.

Jak to vypadá ve "správci zařízení"? Není tam s vykřičníkem? Možná bych tak jako tak zkusil "aktualizovat" ovladač přes správce zařízení.

Zdravím, s vykřičníkem tam není. Jestli je zaschlý inkoust nevím, zkusím to vykzoumat v nastavení tiskárny. Ale kdyby byl, tak by soubor zvolený k tisku se měl snad nacházet v tiskové frontě. To též není. Pány z poradny zdraví Jirka.

Ne. Já měl v ruce tiskárnu která mi projela papír a tisknula jen černě přes to že byla barevná a že jsem tisknul barevný obrázek. Když jsem vyčistil trysky od zaschlého inkoustu, tak se opět rozjela

Asi zaschnul inkoust. Zkusil bych vyčistit tiskovou hlavu

Běží ti ve správci souborů / služba/Service "Spooler" - print spooler? kdyby ne, zkus ji zapnout, restartuj porgram ze kterého chceš tisknout a zkus to znovu

Asi jsem doma. Na následující internetové stránce jsem našel následující sdělení:https://www.canon.cz/support/consumer_products... (64-bit)Vaše zařízení už bohužel není podporováno ve vybraném operačním systému. Prohlédněte si řadu aktuálně dostupných produktů .Tento produkt je kompatibilní s následujícími operačními systémy –· OS X 10.9 (Mavericks)· OS X 10.8 (Mountain Lion)· Mac OS X 10.7 (Lion)· Mac OS X 10.6 (Snow Leopard)· Mac OS X 10.5 (Leopard)· Windows 8.1 (32-bit)· Windows 8.1 (64-bit)· Windows 8 (32-bit)· Windows 8 (64-bit)· Windows 7 (32-bit)· Windows 7 (64-bit)· Windows Vista (32-bit)· Windows Vista (64-bit)· Windows XP (32-bit)· Windows XP (64-bit)· Windows 2000 (32-bit)Čili to vypadá, že to asi bue chtít novou tiskárnu. Pánové, velice Vám děkuji za Vaše odpovědi. Zdraví Jirka.