Tiskárna Canon PIXMA MG3550 - tiskne jen něco, z Wordu třeba nic, z webu vše

Dobré odpoledne všem, prosím o radu, máme doma tiskárnu Canon PIXMA MG3550 , připojenou přes Wi-Fi (zkoušel jsem i kabelem), nainstaloval jsme poslední SW z webu Canonu, dokonce i nový FW, nicméně závadu mám stále. Jakmile pošlu do tiskárny třeba webovskou stránku, ta se vytiskne, barevně, černobíle, vše jak potřebuju, texty, obrázky, vše OK. Jakmile ale pošlu na tisk něco z Wordu, Excelu, OpenOffice, obrázek, e-mail, cokoliv jiného, vyleze jen prázdný papír.... Třeba při tisku z Wordu se vytiskne jen záhlaví a zápatí dokumentu (jakoby podklad dokumentu), vlastní text dokumentu nikoliv. Nesetkal jste se s tím již někdo v minulosti ? Děkuju za rady.

Odpovědi na otázku

Omlouvám se, správný model je MG5350 (nikoliv 3550)

Už to někdy fungovalo?Pokud ano, co se dělo, než to fungovat přestalo?Správná instalace probíhá tak, že nejprve spustíš instalaci z přiloženého CD a teprve až jsi vyzván, připojíš tiskárnu. Pokud instalace proběhla jinak, tiskárnu i všechen SW odeber a zkus to znovu správně.