» Poradna » Ostatní

Tiskarna Canon Pixma MG 3650 S

chtel bych poprosit,mam tiskarnu Canon Pixma MG3650s ,sviti me oranzove kontrolky B aC,chtel bych vedet co to je za zavadu a jak ji odstranit.Dekuji za odpoved.

Odpovědi na otázku

A co na to manual? V prekladu Navod k pouziti.

Kdo se ti bude prokousávat 897 stranami? Lepší je se zeptat, jestli to nějaký dobrý vůl nevyhledá.https://www.euronics.cz/download/2149166

Pro me zadny manual na zacatku nema vsechny stranky. . Jen spusteni a mozne zavady. Jako treba u retezovych pil. Maji tam to nejnutnejsi k provozu.

Neřekl bych, že na 897 stranách je to nejnutnější k provozu. Jestli ono tam nebude všechno.Je ti taky zhnilo si to rozkliknout?

🚧

Rozkliknout ten odkaz mi nestaci, musel bych to stahnout a k tomu nemam duvod, Canon tiskarnu nemam. Odkaz i s obrazky se mi jevi zajimaveji, tam netreba stahovat jde otevtrit - jsem v mobilu.

Ja v manuali na prednom paneli ziadne oznacenie B a C nevidim. Aky je kod chyby? Tie v manuali su.

To je dotaz jako by kazde blikani ci sviceni kontrolek muselo byt zavadou. Jako by ti zondi/trolove hledali zaminku aby se mohli ptat na ptakoviny. Mam taky tiskarnu dve znacky a ani si nepamatuji co ma za kontrolky. Vim akorat ze tam neco sviti.

Tady si najdi svoji chybu... A jsou to kontrolky A a B, Cecko tam zadny mit nemuzes...https://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/ErrorCode/MG...

skus zasunut nove cartridge farebny aj cierny.

Dobrý den.Blikají kontrolky B a C oranžově.Nejde mi tisk ani kopírování.Co mohu udělat?Díky za zpětné info,hezký den