Tiskárna CANON nebo HP

Tiskárna CANON nebo HPDobrý den, u Canonu i320 mě odešla hlava (při spuštění tisku hlásí, aby se nainstalovala tisková hlava – přeinstalace tiskárny nepomohla), nová je za 2500,- až 3000,-Kč, proto chci koupit novou tiskárnu do 2000,-Kč. (o tisk fotek se mě nejedná).Moc prosím o radu, zda-li zase Canona, kde se do hlavy vkládají jen zásobníky s barvou, které jdou plnit, nebo HP, kde je hlava součástí zásobníku a mění se s jeho výměnou, a snad jde i plnit, tyto zásobníky při stejném objemu inkoustu jsou ale o hodně dražší Má někdo zkušenost, jak často odchází hlava u Canonů ? Měl jsem jen smůlu na kus, nebo jsem ji pomohl plněním zásobníků inkousty Ecokolor ? Za každou radu a zkušenost předem moc děkujiMiloš

Odpovědi na otázku

nevim co ostatni. ale na firme nasazujeme canon az ve vetsich cenovych relacich. s levnejma tiskarnama canon nemame dobre zkusenosti. radeji bych sahl po HP.