Tiskárna canon ip pixma 3300

Zdravím všechny,
Mám problém se svou tiskárnou. Přestala tisknout žlutá barva. Barvy jsem doplňoval stříkačkama a vše šlo hladce až do nedávna. Žluťák dal výpověď, ale z ničehož nic. Tak jsem samozřejmě vyndal hlavu a všelijak ji proplachoval i rozpouštědlem, které bylo u barev a dokonce jsem použil i tlakové vytlačování hadičkou provizorně zrobenou a našroublou na konec vodovodu. Z kanálku voda stříkala, takže usuzuji, že barva by měla prostříknout na papír. Ale bohužel nic. Samozřejmě barvu v kartridge mám. Když začnu tisknout jen žlutou, vyjede jen lehoulinký nádech barvy, spíš ale bílý list. Ostatní barvy tisknou bez problému. Žlutá cartridge je také v pořádku. Ze spod není zaschlá a pěkně propouští. Mám podezdření, že nějak mohlo selhat třeba to nahřívání té barvy. Kdesi jsem o tom četl. Ale jak to poznat? Nebo čím to může být jiným, popřípadě jak to opravit?
Dík moc za rady a všem přeji příjemné svátky.
Tom

Odpovědi na otázku

Když čtu, co jste s tím prováděl, tak budu raději politicky korektní a doporučím koupi nové nebohé tiskárny na další hokusy pokusy a případný tisk...