» Poradna » Programy

Tisk slozenek

Zdravim a pokladam otazku jak tisknout doma na slozenky?Nedari se mi nastavit tiskarnu,tak aby tiskla spravne na slozenku typ A.

Odpovědi na otázku

Zapomnel jsem pripomenout,ze mam program posta a kancelar 5.2

V tom případě se s dotazy obrať na technickou podporu programu.

Co máš na mysli? Tisk NA (hotové, předtisknuté) složenky nebo tisk složenek (na čistý papír) ???

Realne je to jedno. Stejne to musi resit s tech. podporou toho konkretniho programu, ze ktereho to tiskne.

Možná to tiskárna jen neumí, před mnoha lety jsem si vychytával šablonu ve Wordu. Jednoho dne se složenka špatně načetla a na tiskárně odešel podávací mechanismus, pak jsem se na nějaké tisky složenek vykašlal.