Tisk přes wifi

Dobrý den.Mám dotaz jak se mohu připojit na svoji wifi tiskárnu HP P1102w. Instaloval jsem ji již před lety a protože jsem wifi nepotřeboval propojil jsem ji s pc pomocí kabelu, což byla jedna z možností.Ted bych ale rád tiskl z ipadu nebo z notebooku a nejde mi to zprovoznit. tiskárnu vidím mezi wifi sítěmi ale jak mohu zpustit tisk ? děkuju

Odpovědi na otázku

Mas tiskarnu pripojenou k tve wifi siti?

To asi ne teda pokud se to při instalaci ovladače nenainstalovalo. Kde to mohu připojit ?

Pouzi navod, vyrobca ho nerobi pre srandu kralikov.

Návod není potřeba, je to tak snadné. Nainstaluj si aplikaci a přidej tiskárnu, to je vše. Já používám Canon Print.

U každého požadovaného zařízení,ze kterého chceš tisknout,by měl být k dispozici nějaký soft.

Nedávno jsem to řešil u neteře. Musíš si stáhnout ze stránek HP soft. Při konfiguraci musí být tiskárna propojena s PC kabelem. Proklikej se volbami staženého konfiguračního SW HP. Tiskni.☺

Tak to jsem udělal. Návod samozřejmě už nemám... tisknu už dlouho přes USB... ten SW mam nainstalovaný a nastavený taky ale v ipadu ji nevidím mezi tiskárnama. musí se i tam ještě něco nastavovat?

jestě dodam že během i ntslace k žádnému nastaven í wifi nedošlo a ani nevím kde to nyní najít HP Eprint SW mi hlásí - Tiskárna je k počítači připojena pomocí kabelu USB. Služba HP ePrint vyžaduje, aby tiskárna byla připojena k síti buď bezdrátově, nebo pomocí Ethernetového kabelu.... což mi moc nepomáhá to vím taky