» Poradna » Programy

Tisk PDF souboru

Ahoj, snažím se vytisknout pdf soubor, který jsem už jednou vytiskl ale tentokrát to prostě nejde. Zkoušel jsem to přez pravý klik a tisknout což mělo fungovat ale nic se nestalo. Tiskátna funguje také správně (vytiskla mi soubor textového dokumentu). Nevíte čím to může být?

Odpovědi na otázku

A není nejjednodušší prostě ten soubor otevřít a pak vytisknout?

Jak otevřít a pak vytisknout? Vždyt ho mám otevřený né? Já jsem ten soubor otevřel na stránce co chci vytisknout, kliknul jsem pravým tlačítkem, kliknul jsem na tisk, zvolil jsem jakou tiskárnu chci použít, nastavil jsem tisk pouze aktuální stránky a kliknul jsem na vytisknout. Tím se mi měla vytisknout ta stránka na kterou jsem koukal ale nic se nestalo. Nevrátilo mi to žádnou chybu a ani to není v tiskové frontě.

Nemáš náhodou tiskárnu od HP?

Mám Canon MP190.

Já jen že jsem se setkal tím, že HP Laserjety prostě někdy stávkovaly a nechtělo se jim PDF tisknout (z Adobe readeru).Zkus tedy to PDF otevřít v jiném prohlížeči. Nebo to zkus po restartu PC (teď nemyslím vypnout a zapnout, ale klasický restart, ať Windows naběhnou hezky od začátku).

U HP bych na minutku odpojil kabliky od tiskarny. Mozna ny to slo i u kanonu raze 190.

Pokud jsi chtel pohanet HP tak spatne, pokud donuti t tazatele k vymacknuti se o jakou tiskarnu jde tak dobre.

Není to pdf chráněno proti tisku? Zkus ho stáhnout k sobě do PC a vytisknout z pdf prohlížeče.

Soubor proti tisku chránený není (jak jsem psal tak už jsem ho jednou tisknul bez problému), restart nepomohl, odpojení tiskárny taky ne a stažený ho mám. Nakonec jsem to vytisknul tak že jsem ho otevřel v Chromu, to ale není ideální řešení.

"... Zkoušel jsem to přez pravý klik ..."Ty nemáš v prohlížeči tlačítko tiskárny? A díval jsi se v prohlížeči do nastavení tisku?

"Zkoušel jsem to přez pravý klik a tisknout"A v čem to PDF otvíráš? Máš nainstalovaný Acrobat Reader?BTW, většina programů na zobrazení PDF (a nejen ty) mají menu Soubor / Tisk, nebo funguje klávesovka Ctrl+P.

CTRL+P

Nie všetky dokumenty dokáže win vytlačiť cez pravý klik, takže všetko je správne. Mne idú txt, office a pod, ale pdf nie, ten musím otvoriť.