» Poradna » Programy

Tisk PDF dokumentů

Prosím o radu: najednou nejde tisknout pdf dokumenty. Mám adobe reader 11 a nic jsem v počítači neměnil, snad jen proběhl nějaký update. Dokument který šel tisknout najednou nejde, neobjeví se žádná hláška, tiskárna ani nehlesne. Ostatní tisk probíhá normálně. Odinstaloval jsem AR 11, nainstaloval AR 9 a ejhle, jede to. Tak znovu stažení, instalace a aktualizace AR 11 a ....ZASE ANI ŤUK !!! Nevíte někdo proč a co s tím? Díky za radu.

Odpovědi na otázku

"Co s tím? " NEAKTUALIZOVAT !!!!!!

Proč ty mínusy??? Je to řešení? JE ! A pro něj asi to nejjednodušší..... A debílkové co dávají mínusy se řídí heslem "čím víc pruhů - tím víc Adidas" ? Pokud mu funguje verze 9 proč aktualizovat?

protože staré verze mají trhliny a představují tak bezpečnostní riziko

Blbost.... Výrobci kecají aby prodali opět "nové verze" které jsou z 99% jen kosmeticky upraveny... Je vidět že jsi jim to taky sežral Ostatní zboží se taky pořád inovuje a měníš snad pokaždé s novým modelem auto, ledničku, pračku, televizi???

ostatní zboží nikoli, neboť používání staré pračky nepředtavuje bezpečnostní rizikoasi máš prd ponětí o exploitech, které nové verze programů záplatují

No s tebou to je jako v tom "bav se s volem o sobotě, když jde v pátek na jatka...." V jednom mám ale jistotu - takovým jako ty se musí člověk vyhýbat, protože nejhorší ze všeho je srážka s blbcem

mluvíš z cestytazatel se ptal, proč nefunguje tisk v AR 11 a jak to opravitode mne dostal relevantní odpověďtvoje rada sice vede k tomu, že mu bude tisk fungovat, ale ne v AR 11, takže taková rada neradano nic, jdu vytvářet nějaké hodnoty, taky to zkus, celkem naplňující

btw: argument "aby prodali" je u freeware trošku mimo

jsi defooo !!!

Úpravy / Předvolby / Zabezpečení (rozšířené)vypni volbu Zapnout po spuštění chránený režimpříčinou je nějaký security patch AR

Díky, tiskne. :)

Náš slavný stát s tak výkonnou a levnou byrokracií nemá na IT odbornou podporu, že si kdejaký nedoceněný aparátčik musí starat o správu počítače?

A problem robi iba jeden dokument pdf alebo vsetky?Este by som skusil napriklat Foxit Reader a tlacit odtial, ci sa to bude chovat rovnako.

Ach jo, par sekund na Adobe foru a mam pro vas odpoved, snad vam pomuze:Could you please try disabling the "enable protected mode at start up" option from Edit-->Preferences-> Click on "Security Enhanced" (left side pane) ?Do not forget to re-start reader after you do this. Let me know if that resolves the problem.Tady je odkaz:https://forums.adobe.com/thread/1213058

Díky, asi něco podobného mně poradil Juan a funguje to. Adobe forum je sice fajn, ale když neumím anglicky, tak se v něm blbě něco hledá ...

Na jakou tiskárnu vlastně tiskneš?

Samsung CLP 315