» Poradna » Programy

Tisk informací z několika buněk jednoho řádku excel sešitu na samolepící štítek

Dobrého dne přeju, prosím, jak vytvořit v excelu makro, které by pomocí tlačítka vytvořilo tiskovou sestavu (pro samolepící štítek), která bude obsahovat název a číslo materiálu uvedeného ve stejném řádku? např:trouba 123456 "tlačítko tisku"prkno 654321 "tlačítko tisku"lopata 123654 "tlačítko tisku"

Odpovědi na otázku

děkuju, ale až tak zdatný nejsem, angličtinu umím, ale programoval jsem naposledy na gymplu

tak dotaz zněl "jak vytvořit", tak tu je návod ... bez programování to nedáš tak jako tak

ups, tak to se obrátím na nějakou dobrou duši, díky moc

a co je na tom tak nepochopitelnýho ?tisk buňky je Sub PrintMyCell() Range("A1:A1").PrintOutEnd Suba makro přiřadíš k tlačítku nic víc tam neni to je všechno vždyť to v tom příkladu máš.http://www.rondebruin.nl/win/s9/win010.htm