Tisk dokumentu vypada otresne

Zdravim, mam problem s tiskarnou a uz si nevim absolutne rady. Kdyz vytisknu z tiskarny kontrolni vzorek trysek vsechno vypada v poradku tak jak ma, vse je ostre, nikde nic nevynechava, tak jak ma byt. Problem je kdyz do tiskarny poslu PDFko z PC, vytiskne se treba jen horni polovina radku, text je prerusovany, rozmazany, celkove strasne na prd. Dela to kdyz to do tiskarny poslu pres wifi i pres kabel. Divne je ze kdyz do ni vlozim fotopapir a z aplikace na telefonu do ni poslu vytisknout fotku, tak fotka vypada nadherne, krasne ostra, barvy sedi. Dokumenty to ale ne a ne zrat a ja uz fakt nevim co s tim a asi na to pujdu uz s kladivem. Tiskarna je model Canon Pixma TS6150. Predem diky za pomoc.

Odpovědi na otázku

robi to aj ked kopirujes text? zo skenra bez pouzitia PC...

Obcas ale to je ten text jen slabe natisteny, ne ze ho pulka chybi

Uložíš to pdf napřed ?

jj, *.pdf před tiskem VŽDY uložit! Jinak to dělá "brikule".

tak si tam este kup original canon tonery a ked to bude rovnake vyhod ju do elektroodpadu. Kup ciernu multifunkcnu laserovku a budes mat na dlhu dobu pokoj.

Může to dělat i starý SW Acrobat Reader, otevři PDF třeba ve Firefoxu./Přímo moje zkušenost./

A zkoušel si to v Irfanview tam to funguje dobře.