Tisk bez černé carteige

Vlastním starou tiskárnu Canon pixma IP4300. Je zde veká černá cartige malá černá a ostatní barvy. Odešla mi v tiskové hlavě tryska na velkou černou. Dá se nějak nastavit aby se tisklo pouze z malých? Potřebuji spotřebovat materiál co mám doma

Odpovědi na otázku

Ne.

asi ne, jak uvedeno výše, ale zkusit by se mohlo tisknout přes foto, ale černobíle, nebo v odstínech šedé, mohlo by to míchat....bez záruky. kvalitu nastavit ručně na nízkou

jo a pokud odešla tryska, tak to bude chtít velkou černou nechat, dát do ní třeba trochu vody...

Potřebuji tisknout faktury tedy text. Pokud dím tisk foto tiskne to poute vložené logo. Neví někdo co s tím?

Novou tiskárnu.

Když já tu mám v zásobě 10ks náhradních cartrigí a chtěl jsem je zpotřebovat

Proč si kupuješ tolik do zásoby? Takové zařízení nemá dlouhou životnost, já si k HP kupuji max. 2 sady a tím to končí.

tak to je v háji....když to nejde, nezbude než investovat...možná kouknout na aukro.cz

No a nebo dám na Aukro ty cartrige a bude to

To s tou vodou navrhuji jako "ODPOVĚĎ ROKU 2013" .....Ta voda vyresetuje čip? .

tam není řeč o čipu ,ale o tryskách na černé

No a ta voda řeší tedy co???

Měl jsem to v servisu tryska je v háji. Jediná možnost tisknout pouze na malé zásobníky a to nevím jak