» Poradna » Web a internet

Tip na stabilního bezdrátového poskytovatele internetu - praha západ

Dobrý den, potřeboval bych poradit s poskytovatelem internetu. Není tu někdo z prahy-západ (nejlépe Hostivice), kdo stejně jako já nemá zavedenou optiku (bohužel) a je vázán na bezdrát (anténa na střechu), a poradil by mi nějakého stabilního dobrého poskytovatele internetu? Hledám nějakého funkčního stabilního poskytovatele (o rychlost mi ani tak nejde, spíš ping), protože můj stávající airwaynet dost blbne, na podpoře toho moc nevyřešili a po večerech jsou online hry spíše fantazie.Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Poptejte se po sousedech.Pokud nejde o rychlest, ale o stabilitu, urcite nehledejte wifi, ale poridte DSL.