» Poradna » Mobily

Tip na solidní true wireless

Nazdar. Chtěl bych se vás optat na tip na sluchátka. Pořídil jsem Niceboy HIVE Podsie, ale bubu je vracet (absurdně hlasité, občas samovolně se zesilující, vždy po zapnutí mají hlasitost na 50 % což je u těchto sluchátek už nesnesitelné, až příliš vysoká latence).Máte někdo tip na sluchátka která by těmito neduhy netrpěla (je mi jasné že ta latence je problém, ale jistě na tom nějaké sluchátka budou lépe než jiná)?Ačkoli byla moje představa, jelikož zase tolik sluchátka nepoužívám, udržet cenu co nejníže. Ale aktuálně jsem tak znechucený, že bych snad šel i do AirPodů. Jaké máte zkušenosti s nimi? První zmíněné problémy u nich absolutně nepředpokládám, ale co ta latence?

Odpovědi na otázku

Záleží na tobě, ale AirPods jsou pecky, takže tlumení okolí tam moc nebude. Pokud nechceš kupovat ty nový za 7k. Jinak pokud chceš nízkou latenci, tak hledej sluchátka s aptX Low Latency. Ale pořád tam menší latence bude, ale není to nic hrozného.