Tip na nějaké levné SSD vhodné na systém?

Nemyslím ty nejlacinější SSD co jsou na trhu, typu Kingston A400 a pod., ale něco, co je vhodné na systém, má to nějakou použitelnou cache, ale přitom to není zbytečně drahý. Kapacita kolem 250 GB, SATA. Dík

Odpovědi na otázku

Crucial MX500.

Dík, koukám, že má na czc hodnocení 98 % tak bude asi solidní.

Ten je ok, kromě vyrovnávací paměti má i záruku 5 let a nestojí o moc více než ty nejlevnější. Jen bych se vykašlal na 250GB verzi:250GB / 1339,- / 5,4 Kč/GB500GB / 1999,- / 4 Kč/GB

Taky jsem zrovna do firemního laptopu kupoval SSD, volba padla na výše zmiňovaný MX500/500GB, poměr cena/kapacita je velice příjemná.