» Poradna » Web a internet

Tip na koupi gigabitového routeru

Dobrý den chtěl bych požádat jestli by jste mi mohli poradit nějaký dobrý gigabitový router za nějakou normální cenu.

Odpovědi na otázku

To asi dost záleží, co od toho očekáváte. Jestli chcete spolehlivě gigabitovou full-duplex propustnost, tak začněte u RB3011, a ani tam jí neočekávejte v případě jen lehounce složitější konfigurace.

Já chci domácí protože uvažují o NAS a mám jen 100Mb síť a to je samozřejmě nedostatečné.

Pokud chcete 1Gb pouze kvůli interní síti a internet nebudete mít v dohledné době rychlejší než 100 Mbps, tak stačí koupit 1Gb switch. 5 a 8 port switche mají cenu cca 100Kč za port.

Super můžete mi teda nějaký doporučit ?

Muze byt a ted vsechny zarizeni propojit na switch a switch z routerem