» Poradna » Mobily

Tip na aplikaci (učení slovíček)?

Zdravím, nemá někdo tip na aplikaci na učení slovíček? Ideálně přes web zadat požadovaná slovíčka a jejich cizojazyčné ekvivalenty a v mobilu (android) se potom nechat zkoušet. Zkoušel jsem pár českých aplikací, ale málokteré podporují vlastní seznam slovíček. Nevadilo by mi do služby investovat nějaké rozumné peníze, ale nerad bych koupil zajíce v pytli? Díky za tipy

Odpovědi na otázku

ANKI droid. Zdarma, aplikace pro Windows i Android.

drilapp. com

díky, nakonec nejlíp vyšle quizlet, jak webová tak mobilní aplikace

Ahoj, mně se osvědčila aplikace 2000 SLOVÍČEK, kde si můžeš kromě učení daných slovíček, vytvářet i seznamy ze svých vlastních slovíček. A hlavně tě i nutí si ta slovíčka opakovat. Nebo pak klasicky psát si slovíčka na kartičky.