» Poradna » Notebooky

Tip na alternativu adaptéru na MacBook Pro

Zdarec, využíváte někdo k nabíjení MacBooku pro neeorigoš adaptér/nabíječku s větším výkonem, než je ta origo? Jde mi i o to netahat s sebou každou nabíječku zvlášť, ale mít třeba jednu na víc zařízení (ipad, sluchátka, mobil). Dík předem za tipy.

Odpovědi na otázku

V istore si mozes kupit certifikovane multinabijacky pre apple zalezitosti,ktore mozes pouzit aj pre non-apple zariadenia a zaroven nestratis moznost mat multizariadenie,ktore garantuje 100% nu funkcnost s apple zariadeniami..

To jsem si vůbec nevšiml, dík moc.

čus já mám Mac Pro a teď jsem objednal tuhle, tak uvidime. Cena celkem fajn: https://www.powercube.cz/p/488/powerusb-pd

na tu jsem právě taky narazil, dík