» Poradna » Programy

Tiktok - nelze resetovat heslo - nerozpoznané zařízení

Dobrý den. Dnes jsem se chtěl přihlásit do TikToku ale zapoměl jsem heslo. Tak jsem klikl resetovat. Dále tam bylo že mi poslali kód na moje telefoní číslo, tak jsem ho tam zadal. Na reset hesla se ale nedalo dostat jelikož mi to napsalo že resetovat heslo prostě nemůžu, že jsem na nerozpoznaném zařízení. Neví někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Možná pomůže se zeptat majitele účtu tiktok. Je divné, že se prihlasujes do tiktoku a najednou zapomeneš heslo. A je také divné, že tvé zařízení je najednou pro tiktok neznámé.

https://support.tiktok.com/en/log-in-troubleshoot/lo... P.S. A taky jsem zapomněl heslo do svého emailu. Mám dost silné pochybnosti, že daný účet je vůbec tvůj.

Mohla bych se zeptat jestli jste zjistil co s tím mě to teď taky píše