» Poradna » Ostatní

Tiiskárna nedetekuje inkoust

Tiskárna píše že selhal inkoust. Co s tím prosím mám udělat?//upraven titulek dotazu z nekonkrétního "tiskarna"//

Odpovědi na otázku

Asi vymeniť cartridge... logika, nie?

Je vyměněná..ale nejde

No z otázky sa to nedalo vyčítať. A nevieme, aký OS, aká tlačiareň, čo presne hlási.... Veštecké gule sme nedostali!!!

Není-li to archaická tiskárna, zpravidla je potřebná "kalibrace" po výměně náplně, ať originální či kompatibilní. Vypnout PC a kalibraci provést ručně, pokudto typ tiskárny dovoluje.

Ještě jsem neviděl tiskárnu která by psala tak stupidní hlášku "selhal inkoust", takže co tam máš dál?

Selhání inkoustového systému. Oxc 19a0003 Vypněte a zapněte tiskárnu.Zkusili jsme to víckrát a nic

Zapracovalo kurvítko. Takže buď crack firmwaru, nebo servis.

Také je možné, že jsou znečištěné kontakty na čipu kazety, nebo v hlavě.