Tichy zvuk vo VMP

ked pustim hudbu v Media Player Classicu tak sa mi spusti ffdshow audio decoder a hudba hra dost hlasno ked mam vsetk naplno ale ked pustim hudbu vo Windows media playeri tak sa mi uz ffdshow audio decoder nespusti a ked dam hudbu opat naplno tak uz to hra o dost tichsie ako v Media player classicu. Pri oboch mam rovnake nastavenie HW aj SW aspon ja som nic nemenil len som pustil rovnaku pesnicku vo WMP a v MPC a je tam rozdiel v hlasitosti ako je to mozne?????

Odpovědi na otázku

mozno keby som vedel ako spustit kodec ffdshow audio decoder spolu s WMP a aby sa nepustali tie kodeky ktore sa pustaju teraz a cez ktore to ide tak potichu by to islo lepsie