Tichá vertikální myš

Ahoj, rád bych zaměnil svoji myš za vertikální, ale moc mi nevyhovuje zvuk tlačítek, který vetšina myší vydává. Nalezl někdo něco takového? Děkuji

Odpovědi na otázku

Ne.

Dobra otazka Co ja vim neexistuje jakakoliv mys bez cvakavych tlacitek.Sam jsem mel v zivote Logitech mx 310, stale G700 a ted i mx Master. Jedina mys ktera ma opravdu ticha tlacitka je soucasti touchpadu na Alienwaru 17.

prehod si pres ruku s myskou hrubou mikinu

Hama MW-800 182669- Laserový senzor umožňuje přesné ovládání kurzoru na téměř každém povrchu. Bezhlučná tlačítka pro uvolněnou práci. Myš založená na bezdrátové technologii 2,4 GHz pro spolehlivý a rychlý přenos signálu.

Napíšem to za mínusáka - myš síce necvaká, ale nie je vertikálna.

Někdy se musí zvolit kompromis,buď taková a tichá, nebo žádná.