» Poradna » Notebooky

Thunderbird přestal přijímat maily. Načítá ale neobjeví se. Děkuji za odpověď.

Thunbird přestal přijímat maily. Načítá ale v doručené poště se neobjeví. Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

A jak víš, že je načítá? To, že se tam točí nějaké čekací kolečko neznamená, že mejly načítá.

K tvému stručnému oznámení můžu dodat opačnou informaci. Thunderbird maily stále přijímá. Načítá a v doručené poště se objevuje.

podle dotazu nejde poradit, ale pokud máš poškozený úložiště tak udělej kontrolu a diagnostiku disku C.Indexaci a zobrazování zpráv taky vyřeší smazání .msf souborů s názvama složek z profilu pošty (roaming\Thunderbird) - předtím samozřejmě radší složku odzálohovat bokem.

Mas tam nastavenej filtr, takze nejsou videt. :D

to by minimálně měl oznamovat novou poštu v notifikacích...Ale informací v dotazu je tak málo, že to může být kdečím...

No to nevim, mne u jedny z peti schranek v TB notifikace (a zazvoneni, co mam nastaveny) fungujou nejak nahodile - az se tim budu zabejvat, zkusim, jestli na vine neni IMAP. A zapomenutej filtr by me vube neprekvapil.

Taky mě v TB na Windows notifikace zlobí. Vypozoroval jsem, že když má účet filtry aby ihned po přijetí mail zařadil do jiné IMAP složky, tak se notifikace buď vůbec nezobrazí, nebo jen na malou chvíli. Vyřešil jsem to doplňkem MailBox Alert, který spouštím filtrem po přijetí jakéhokoliv mailu. K tomu existuje doprovodná aplikace, která umí zobrazit notifikaci.

Jeste me ale napadlo, nakolik to treba muze byt tim, ze v TB mam otevreny (mysi aktivni) ten konkretni inbox, jestli to treba nemuze ten jingle predbehnout. Ale je to spis lapalie, dalsi aplikaci uz nechci, Evolution taky ne a ze to neni Utlouk jsem vylozene happy.

Mal som dnes rovnaky problem, prisli mi smsky o podozrivom prihlaseni.Riesenim bolo prihlasenie v prehliadaci, bolo nutne zadat kod z sms, na uctoch kde nemam mobilne cislo bolo nutne odpovedat na kontrolnu otazku, oznacenie aktivity ako doveryhodne, nasledne vsetko fungovalo.

Dobrý den. Mám stejný problém, nevím zda je to možné ale doma kde mám poskytovatele Vodafone, dříve UPC, jsou ty samé závady. Pokud se dostanu na svou e-mailovou adresu přes Seznam vidím přijatou poštu ale Thunderbird přijme pouze jeden e-mail a to je vše. Na několik dnů jsem mimo bydliště kde je jiný poskytovatel Internetu a Thunderbird chodí perfektně. B.

Cannot reproduce - VF nemam, TB a neco na Seznamu ale jo a tohle se mi fakt nedeje. Podivej se, jestli tvoje verze TB nema nejakej POP/IMAP bug, nekde by se o tom urcite psalo.