» Poradna » Programy

Thunderbird odesílá 2x zprávu

Ahoj Všem,mám následující problém. Jak poštovního klienta používám Thunderbirda. Dělá mi ale divnou věc. Odesílá všechny zprávy dvakrát. Má s tím někdo zkušenost?Dík

Odpovědi na otázku

Nastavení SMTP?

To je v pořádku, dělá mi to jen u live.com účtu

V tom případě je to normální.

V případě IMAPu normální. Jednou ji odesílá, podruhé uploaduje do složky Odeslaná pošta na serveru (záleží na nastavení, lze používat i lokální složku).Jiný případ by byl, pokud chodí příjemci e-maily duplicitně. To jsi nijak nespecifikoval.

Diky za vysvetleni....Koukal jsem v nastaveni a je to tam...tentokrat byla jsem byl asi moc linej premyslet....